Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

532 247 92 16 224 245 63 63

Sürme Cam Balkon

Sürme cam balkon sistemleri katlanır cam balkon sistemlerine benzer şekilde yana kayar birbirinin üzerine toplanan cam panellerden oluşur.

Sürmeli cam sisteminin farkı panellerin katlanarak değil ray üzerinde yana doğru sürülerek otomatik kapı gibi açılmasıdır. İçeri doğru açılmadığından yer avantajı sağlayan bu sistem, dikey konumda hareket ettiğinden ağırlık sabit olduğu için daha kalın cam kullanılabilmesini kolaylaştırır.

Sürgülü cam sistemleri genellikle restaurant, teras, cafe, kış bahçesi, showroom gibi alanlarda uygulanmaktadır. İşyerlerinde sürme cam düzeneğinin alt ray kısmı yüksekliğinin az olması tercih sebebidir.

Aydın Yapı Sürme cambalkon sistemlerinde,

  • Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde beraber kapanıp açılmasını sağlar,
  • Eşikli ve eşiksiz olarak iki farkli sürme cam balkon sistemimiz bulunmaktadır,
  • Sürme Cam sistemlerinde tüm kenarları rodajlanmış, temperli ve lamine camlar kulanılmaktadır,
  • Cam kalınlıkları 8mm ve 10mm olarak uygulanmaktadır
  • Aydın Yapı sürme cam balkon sistemlerinde sorunsuz su tahliye sistemi uygulanabilmektedir
  • Aydın Yapı Profiller eloksal alüminyum, Aydın Yapı aksesuarlar polyamid ve pririnçtir sistemde kulanılan hiçbir ürün pas yapmaz şeklinde üretilmiştir.

Aydın Yapı Eşikli Eşiksiz sürme cam Sistemleri her tip balkona uygulanabilme özelliğine sahiptir  ve yeterli teknik özelliklerde dizayn edilmiştir. Aydın Yapı Cam Balkonları uygulandığı mekanlarda dışardan bina ile bütünleşmiş şık bir görüntü oluşturur. Sistem dışarıdan kışın soğuk, toz, yağmur, gibi etkenlerden korunmanıza yardımcı olur.

Sürme cambalkon resimlerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Daha fazla resim ve bilgi için bizimle irtibata geçin.

Sürme cam balkon fiyatı ürünün boyutlarına göre değişmektedir. Yerinizin ölçüsünü bize bildirdiğinizde size ortalama bir fiyat söyleyebiliriz.