Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

532 247 92 16 224 245 63 63

Hakkımızda

Aydın Yapı Cam Balkon Sistemleri

Aydın Yapı, 2008 yılında sektöre adım atmış genç firmalardan biri olup kaliteyi, memnuniyeti ve zamanında teslim hizmetinin bilincinde olup siz müşterilerimize sunmanın haklı gururu içindedir.

Kurulduğumuz günden itibaren kaliteli güvenli ve kusursuz hizmet anlayışıyla sektörde var olma faktörünü en üst düzeyde yerine getirmeyi ilke edindik.Doğru bir iletişim ve en iyi markaları kusursuz uygulama ile estetik sıcak yaşanabilir ortamları oluşturduk.

Aydın Yapı Bursa ve çevre illerde hizmet vermekte olup Cam Balkon, Cam Kapı, Kış Bahçesi ürünleri ile adını duyurmayı başarmıştır. Uzman personeli ve yeterli makine parkuru ile üretimini hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bursa’da balkon camlama sistemleri üreten firmamız cam balkon ürün yelpazesinde cam balkon, kış bahçesi, cam balkon fitili, cam balkon perdesi ürünlerini barındırmaktadır.

En uygun cambalkon fiyatlarını sizlere sunan firmamız cam balkon modellerinde kaliteli malzemeler kullanarak müşteri memnuniyetini hep yüksek tutmayı başarmıştır.

Aydın Yapı Olarak Hedeflerimiz

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar sunmak, kaliteli üretim ve satış sonrası hizmet vermek ve yapılan işi zamanında müşteriye eksiksiz teslim etmektir. Devamında ise yapılan işin arkasında durup takipçisi olmak, zor fakat onurlu bir iş yapmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olmayı bilmek ve siz değerli müşterilerimizle yıllarca beraber olabilmemizi sağlayabilmektir..

Aydın Yapı Olarak Misyon, Vizyon ve İlkelerimiz

Aydın Yapı, taşeronlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmak suretiyle müşterilerimize mükemmel hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Biz yaptığımız her işte kaliteyi ve memnuniyeti üst düzeyde sağlayabilmek için ilkelerimizi uygularız. İşte bizden bazı ilkeler;

* Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

* Teknoloji ve Kalitede Önderlik

* Açıklık ve Dürüstlük

* Süreçlerin İyileştirilmesi