Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

532 247 92 16 224 245 63 63

Isıcamlı Cambalkon

Isıcamlı cambalkon Aydın Yapı Cam Balkon markasının yeni ısıcamlı cambalkon sistemidir. Isıcamlı cam balkon ürünü pazara sunuldu. Isıcamlı cambalkon camlama ürünlerinde en çok ihtiyaç duyulan ısı yalıtımı konusunda en üst noktadadır.

Aydın Yapı Cam Balkon olarak biz cam balkondan başka bir şey yapmak istedik. Cambalkon ürünlerinde yaşanan sıkıntıları, müşteri beklentilerini, üretim ve montaj kolaylığını göz önünde bulundurup, tüm detayları ile optimize edilmiş bir sistem oluşturduk.

Müşterilerden gelen yorumlar arasında ” Aydın Yapı Isıcamlı cam balkon sistemi, hem görsellik hem de fonksiyon açısından bugüne kadar gördüğüm en iyi cambalkon sistemi. Balkonlara artık farklı bir gözle bakacağımız şüphesiz. Yeni nesil projelerde, ısıcamlı cambalkon sistemi yapının ayrılmaz bir parçası olacaktır. “

Isıcamlı cambalkon resimlerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Daha fazla resim ve bilgi için bizimle irtibata geçin.

Isıcamlı cambalkon fiyatı ürünün boyutlarına göre değişmektedir. Yerinizin ölçüsünü bize bildirdiğinizde size ortalama bir fiyat söyleyebiliriz.

 

 

ısıcamlı cam balkon yalıtım
Cam balkon devri bitti. Arge ekibi ısıcamlı cambalkonu tasarlarken, “cambalkon devri bitti” sloganıyla yola çıktı. Bu bağlamda üç tasarım kriteri belirlendi. Isı yalıtımı, teknik fonksiyon ve sofistike görünüm.

 

 

 


Isıcamlı cambalkon sisteminde başlattığımız müthiş kampanyadan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin. Isıcamlı cambalkon sisteminde harika fiyatlarla sizde yaz – kış oturabileceğiniz bir balkona sahip olabilirsiniz.

Bu fırsattan yararlanmak, kampanya hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 224-245-63-63 numaralı sabit hattan ya da 532-247-92-16 numaralı cep telefonundan ulaşabilirsiniz. 

ısıcamlı cam balkon paslanmazCambalkon sistemleri, yağmur, kar v.b. dış iklim şartlarıyla karşı karşıyadır. Dolayısıyla, cambalkon sistemlerinin ana unsuru olan, taşıyıcı rulman ve aksam parçalarının, mutlaka “paslanmaz” malzeme ile üretilmesi gerekmektedir. Sistemlerde kullanılan aksamlar, paslanmaz özellikli olmazsa, zaman içerisinde bu aksamlar dış iklim şartlarının olumsuz etkisiyle paslanacak ve iş göremez hale gelecektir.

 

Mıknatıslı İzolasyon

Toplam 28 mm ( 4+20+4 veya 6+16+6) kalınlığında ısıcam kullanılan sistemde, yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı. İstenen izolasyon seviyesine göre, bunlardan herhangi biri, herhangi ikisi veya üçü birlikte kullanılabiliyor.

Düşmez Sarkmaz Camlar

Isıcamlı cambalkon sistemi için mühendisler özel bir kilitleme mekanizması geliştirdiler. “ABL – Auto Brake Lock” adı verilen sistem ile kayar cam panelleri park alanına geldiklerinde, otomatik olarak kilitlenip, kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanıyor. Bu sayede, sistemin kilitlemesi gerçekleşmeden, kanat açılması tamamen engelleniyor.

Maksimum Panoromik Görüntü

Sistem, panoramik görüntüyü engellemeyen 80 cm genişliğe kadar kanat yapısına izin vermektedir. Bu geniş kanatlar, gelişmiş aksam sayesinde düşmeden rahatça açılıp kapanabilmektedir.

Gizli Su Tahliyesi

Sistemde, taşıyıcı kasa profili üzerindeki, gizli kondens kanalı sayesinde hem kozmetik hem de verimli bir su tahliyesi gerçekleştirilirken, yağmur suyunun, profilin içine girmeden dışarıya yönlendirilmesi, kanat profillerinin üzerindeki yönlendirme kanatçıkları ile sağlanıyor.

Rüzgar Yalıtımı

Isıcamlı cambalkonun rüzgar yalıtımının sağlaması için yan dikmelerde her hareket açısında işlevini sürdüren epdm conta sistemi mevcuttur. Dikey birleşimlerde erkek-dişi profil yapısı ve kapandığında 2 odacıklı bir yapıya sahip olması sayesinde yalıtım en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Direkleri Kaldırdık

Isıcamlı kayar katlanır kanatlar, 90 derece köşelerden rahat bir şekilde dönebiliyor. Bu sayede, L ve U şeklindeki balkonlarda, sistem sorunsuz kullanılabilmekte ve hiçbir sabit köşe birleşim profili kullanılmadan, balkonlar tamamen açık hale getirilebilmektedir. Isıcamlı cambalkon sistemi, balkonlarınızı dört mevsim yaşanacak mekanlar yapmak için yeni bir aday.

direeksiz_birlesimler